FUNDACJA „N.S.J. - RODZINA”  
KRS: 0000323481  
PEKAO S.A 68124031451111001022833867  

Półkolonie zimowe

W dniach od 20 do 24 stycznia b.r., Fundacja „N.S.J.- Rodzina” wraz z Parafią Najświetszego Serca Jezusowego, przy wsparciu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowały półkolonie zimowe dla grupy 30 dzieci. Tradycyjnie kierownikiem w/w wypoczynku został wikariusz Parafii NSJ ks. Piotr Kępniak.

Milusińscy wybrali się na seans filmowy, gdzie z zapartym tchem obejrzeli przygody znanego i lubianego Dr Dolittle. Podczas warsztatów kulinarnych samodzielnie upiekli pyszne pizze (które natychmiast z apetytem zjedli!), natomiast naturalną potrzebę ruchu zaspokoili jeżdżąc na łyżwach w tomaszowskiej Arenie Lodowej. Co więcej, nasi wychowankowie uczestniczyli także w różnorodnych, fascynujących zajęciach (w tym w konkursie w układaniu popularnych klocków Jenga) w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas wycieczki do Łodzi podziwiali tamtejszą Palmiarnię, a także doświadczali w Eksperymentarium. Pełen atrakcji tydzień zakończyły: rekreacja w tomaszowskim kompleksie basenów „Złota rybka”, a także uroczysty apel z nagrodami.

Dziecięce zachwyty, szczere, szerokie uśmiechy i wielka chęć uczestnictwa w parafialnych półkoloniach już w następnym roku wydają się być najlepszą nagrodą oraz podziękowaniem dla tych wszystkich, którzy pomogli zorganizować owy wypoczynek!

Paulina Dębiec


Powrót na górę