Jesienny festyn pod patronatem św. Stanisława Kostki

Wrzesień to tradycyjny czas, kiedy organizowany jest festyn dla dzieci i młodzieży pod patronatem św. Stanisława Kostki.

Z uwagi na obchodzoną w tym roku 90. rocznicę powstania parafii przy ulicy Spalskiej, po powitaniu zgromadzonych przez księży, odbył się quiz na temat bliskiej naszym sercom świątynii.

Dla przybych na plac kościelny najmłodszych parafian przygotowano malowanie twarzy, występ grupy młodzieżowej, konkurs na najpiękniejszy rysunek z życia św. Stanisława Kostki oraz zajęcia w kącikach: sportowym i animowanym przez harcerzy.

Nie zabrakło modlitwy oraz pysznego poczęstunku przygotowanego przez parafian i fundację „N.S.J Rodzina”.

Festyn zakończyło błogosławieństwo i obietnica spotkania już za rok! Zapraszamy!