FUNDACJA „N.S.J. - RODZINA”  
KRS: 0000323481  
PEKAO S.A 68124031451111001022833867  

Letni wypoczynek w miejscowości Dźwirzyno

W tym roku grupa 90 dzieci i młodzieży wraz z ks. Piotrem, wikariuszem parafii NSJ w Tomaszowie Mazowieckim (pełniącym tradycyjnie funkcję kierownika placówki wypoczynku) oraz wychowawcami - woluntariuszami wyruszyła na niezapomnianą dwutygodniową wyprawę do nadmorskiej miejscowości - Dźwirzyno.

Nikt nie mógł narzekać na nudę! Realizując atrakcyjny program, zaproponowano kolonistom m.in: wycieczkę do Kołobrzegu, rejs statkiem „Pirat”, całodniową wycieczkę do parku rozrywki w Zieleniewie (gdzie zapoznaliśmy się z tradycjami Dzikiego Zachodu oraz zaspokoiliśmy naturalną potrzebę ruchu), pokaz zwierząt egzotycznych połączony z oryginalną lekcją przyrodniczą, „Festiwal kolorów” na plaży, czy też szereg: zabaw animacyjnych, konkursów i międzygrupowych rozgrywek.

Doskonała pogoda zachęcała do plażowania, zaś pokaźna grupa kolonijna okazała się być niezwykle utalentowana, co pokazała chociażby podczas pogodnego wieczoru „Mam talent”!

Nieodłącznym elementem parafialnych kolonii jest bez wątpienia codzienna msza święta, w którą aktywnie angażują się wszyscy koloniści oraz wychowawcy! Czy może być coś piękniejszego od wakacji z Bogiem?

Paulina Dębiec


Powrót na górę