Jesienny festyn pod patronatem św. Stanisława Kostki

Jesień w naszej parafii rozpoczyna festyn dla dzieci i młodzieży pod patronatem św. Stanisława Kostki.

Tradycyjnie przygotowany program obfitował w liczne atrakcje: tańce, różnorodne animacje (prowadzone m.in przez zaprzyjaźnionych harcerzy), konkursy, a nawet rozgrywki w piłkę nożną!

W trakcie radosnej, rodzinnej zabawy nie zabrakło także czasu na wspólną modlitwę. Dzieci mogły skosztować pieczonych ziemniaków, grillowanej kiełbasy, a także słodkich łakoci!

Setną rocznicę odzyskania przez naszą ojczyznę niepodległości uczczono utworzeniem na scenie tzw. „żywej flagi”.

Na podobnym festynie młodzi parafianie wraz ze swoimi najbliższymi oraz kapłanami spotkają się już za rok! Serdecznie zapraszamy!