FUNDACJA „N.S.J. - RODZINA”  
KRS: 0000323481  
PEKAO S.A 68124031451111001022833867  

Półkolonie zimowe

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku nasza parafia wraz z Fundacją „N.S.J Rodzina” zaprosiły grupę 30 dzieci i młodzieży na wypełnione licznymi atrakcjami półkolonie zimowe.

Milusińscy odwiedzili miejscowe Muzeum Regionalne, gdzie eksperymentowali i doświadczali, zwiedzając naukową wystawę czasową przybyłą z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, wybrali się na seans do kina, naturalną potrzebę ruchu zaspokoili w tomaszowskiej Arenie Lodowej, a także w centrum rekreacyjnym w Kleszczowie. Co więcej, wybrali się na spotkanie z v – ce prezydentem miasta Tomaszowa Mazowieckiego - p. Zofią Szymańską, a także redagowali „czołówkę” gazety „Dziennik Łódzki”. Kolonijny czas obfitował w szereg zajęć oraz zabaw o charakterze integracyjnym, psychodydaktycznym (podczas których szczegółowo przyjrzeliśmy się najważniejszym wartościom współczesnego świata), nie zabrakło także czasu na piękną modlitwę, czy to w formie mówionej, czy to śpiewanej…

W tym momencie pragniemy najserdeczniej podziękować ks. Piotrowi, który pełnił funkcję kierownika, a także tym wszystkim instytucjom oraz osobom, dzięki którym tegoroczny wypoczynek zimowy mógł się odbyć i obfitował w tak wiele atrakcji! Do zobaczenia już za rok!

Tekst: Paulina Dębiec
Zdjęcia: Paulina Dębiec, Zuzanna Ignasiak, Daria Jurkowska oraz Kinga Pająk

Powrót na górę