FUNDACJA „N.S.J. - RODZINA”  
KRS: 0000323481  
PEKAO S.A 68124031451111001022833867  

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

Szesnasty festyn rodzinny zdominowała romska muzyka i zespół „Terne Roma”, którego wokalista p. Bogdan Trojanek podbił serca publiczności przybyłej na majówkę.

Festyn rozpoczął, wyruszający z czterech tomaszowskich parafii, „Marsz dla życia i rodziny”, który już od lat promuje wartości rodzinne pośród mieszkańców naszego miasta i powiatu. Na scenie rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy transparent związany z Marszem.

Tuż przed Romami wystąpił Zespoł Pieśni i Tańca Ziemi Opoczyńskiej „Tramblanka”, publiczność zabawiały również schole: dziecięca i młodzieżowa oraz duet p. Mirosława z p. Beatą.

Nie zabrakło czasu na przeżycie duchowe - jak co roku polowe nabożeństwo majowe zgromadziło uczestników festynu.

Wiele atrakcji dla dzieci oraz przeróżne formy poczęstunku cieszyły się dużą popularnością pośród przybyłych.

Główną atrakcją wieczoru było losowanie szczęśliwego uczestnika festynu, bogaty program majówki zakończył pokaz sztucznych ogni.

Należy wspomnieć że cały dochód uzyskany podczas festynu został przekazany na rzecz darmowego wyjazdu dzieci z uboższych rodzin na kolonie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wydarzenia i serdecznie zapraszamy za rok!Fragment koncertu „Terne Roma” podczas tegorocznego festynu


Powrót na górę