FUNDACJA „N.S.J. - RODZINA”  
KRS: 0000323481  
PEKAO S.A 68124031451111001022833867  

„Mali odkrywcy wielkich pasji”

Kontynuując tradycję podczas zimowych ferii Fundacja „N.S.J.-Rodzina” z parafią Najświętszego Serca Jezusowego oraz Urzędem Miasta zorganizowała dla 30. dzieci półkolonie pod hasłem „Mali odkrywcy wielkich pasji”.

Dla młodych tomaszowian przygotowano wiele atrakcji: zajęcia w Muzeum Regionalnym im. Antoniego hr. Ostrowskiego oraz na kręgielni, na lodowisku oraz na sali zabaw w Galerii Tomaszów. Grupa uczestniczyła również w pogadance profilaktycznej wygłoszonej przez przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Komendy Powiatowej Policji. Nie zabrakło wycieczki na seans do pobliskiego kina oraz do Europejskiego Centrum Bajek im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Zabawa karnawałowa oraz „Kolonijne karaoke” to kolejne punktu bogatego programu półkolonii. Nie zabrakło modlitwy, zajęć integracyjnych oraz psychodydaktycznych. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał upominek.

Serdecznie dziękujemy osobom, firmom oraz instytucjom, dzięki którym tegoroczne półkolonie parafialne mogły się odbyć i obfitowały w tak wiele atrakcji!

Do zobaczenia za rok!

Paulina Dębiec

Powrót na górę