XII Szkolny Konkurs Kolęd

Czas Bożego Narodzenia to okres, w którym śpiewamy kolędy. To pieśni wyrażające radość z narodzenia Bożej Dzieciny.

15 stycznia 2017r. w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 i Pierwszej Chrześcijańskiej Szkoły „Tomek” w Tomaszowie Mazowieckim zmierzyli się z tekstami polskich kolęd i wymagającymi aranżacjami instrumentalnymi.

W XII Szkolnym Konkursie Kolęd zorganizowanym przez p. Anetę Kościstą - nauczycielkę muzyki i p. Monikę Pawlikowską - nauczycielkę religii, wzięło udział 17 podmiotów wykonawczych, w tym soliści oraz duety.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce ex aequo: Zalewska Wiktoria oraz duet: Suski Dawid i Dębiec Bartłomiej
II miejsce ex aequo: Kacprzak Michał oraz Dula Paulina
III miejsce ex aequo: Kszczot Ksawier oraz duet: Kurkarewicz Aleksandra i Orłowska Oliwia
wyróżnienie: Mazurek Dorota

Wszystkim wykonawcom dziękujemy i zapraszamy za rok! A tegorocznym laureatom gratulujemy!

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują Ks. Proboszczowi Pawłowi Dziedziczakowi za gościnność oraz Fundacji „N.S.J.-Rodzina” za współpracę i ufundowanie nagród!

Monika Pawlikowska